SMH Trade Kft.

Orvosi műszerek, bútorok, berendezések, felszerelések

Angol nyelvtudású adminisztrációs munkára gyakornokot keresünk

„Dinamikusan fejlődő kis létszámú cég, zalaegerszegi csapatába keres angol nyelvtudású adminisztrációs munkára gyakornokot azonnali kezdéssel, alkalmazotti jogviszonyban.

Feladatok:

  • Külföldi partnerekkel (angol nyelven) kapcsolattartás
  • Beszerzésekkel és árajánlatokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Megrendelések leadása, kezelése, nyomon követése
  • Ügyfelekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Megbízható, terhelhető lojális személyiség
  • Logikus gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzésre alkalmas, talpraesett személyiség
  • Számítógépes rutinos, felhasználói ismeretek (Word, Excel, stb.)

Követelmények:

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban

Juttatások:

  • céges telefon
  • bejelentett munkaviszony

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal e-mailen: címen.”

Adminisztrációs munkára gyakornokot keresünk

Budapesti központtal rendelkező, dinamikusan fejlődő cég kis létszámú, zalaegerszegi csapatába keres, adminisztrációs munkára gyakornokot azonnali kezdéssel, alkalmazotti jogviszonyban.

Feladatok:
– Beszerzésekkel és árajánlatokkal kapcsolatos ügyintézés
– Megrendelések leadása, kezelése, nyomon követése
– Ügyfelekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás
– Általános irodai feladatok, adatrögzítés, postázás

Elvárások:
– Jó problémamegoldó képesség
– Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
– Megbízható, terhelhető lojális személyiség
– Logikus gondolkodásmód

– Szorgalmasság
– Betanítási idő után, önálló munkavégzésre alkalmas személy
– Számítógépes rutinos, felhasználói ismeretek (Word, Excel, stb.)

Előny:
– Angol nyelvtudás

– Honlap fejlesztéssel kapcsolatos ismeretek

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal e-mailen: címen